Bransoletki złote dla dzieci

Dzieci to najdroższy skarb rodzica – to także przyszłość. Dlatego właśnie, między innymi, rodzice i bliscy pragną obdarowywać je prezentami. Takie podarunki to przyjemność, każde dziecko uwielbia bowiem niespodzianki. Biżuteria jest jednym z najlepszych pomysłów. To nie tylko ładny dodatek, ale także przedmiot o wartości sentymentalnej. Uniwersalnym elementem biżuterii są bransoletki. Nie warto wręczać produktów kiepskiej jakości, dlatego bardzo dobrym wyborem będzie bransoletka złota dziecięca. Produkty wykonane z tego kruszcu są trwałe, a więc nawet po upływie wielu lat wciąż będą prezentowały się pięknie i pozostaną użyteczne.
OFERTA

Jeśli pragniesz podarować dziecku coś bardziej osobistego, warto wybrać bransoletkę personalizowaną. Taki prezent na pewno będzie miłym gestem, który dziecko doceni nieco później, gdy już dorośnie. Nie musisz obawiać się, że Twój upominek zostanie szybko zapomniany czy też stanie się z czasem bezużyteczny. Prezenty sentymentalne mają zawsze ogromną wartość dla kogoś, kto zostaje nimi obdarowany.

Gdzie kupisz online złote bransoletki dla dzieci?

Najwygodniejszą i najbardziej komfortową formą zakupów są te online. Warto w tej kwestii pamiętać o bezpieczeństwie i korzystać z oferty sklepów internetowych, które mają doświadczenie i cieszą się pozytywnymi recenzjami klientów. Przykładem takiego sklepu jest Giouno, gdzie znajdziesz przepiękne produkty najwyższej jakości takie jak:

Złota bransoletka z blaszką i motylkiem

Jej waga wynosi od 1.64 do 1.74 g. Wykonana została z żółtego złota o próbie 585. Długość bransoletki to 14 cm, możliwa jest regulacja +2 cm.
Składa się z delikatnego łańcuszka oraz blaszki z wyciętym urokliwym motylkiem. Zastosowany motyw idealnie pasuje do dziecka, kojarzy się z niewinnością i delikatnością. Złota bransoletka okaże się dobrym prezentem na uroczystość taką jak na przykład chrzest – na blaszce można wygrawerować napis.
Kup teraz

Złota bransoletka dla dziecka z motywem serca

Wykonana z żółtego złota o próbie 585, waży 0,50 – 0,60 g. Długość bransoletki to 16 cm, z opcją regulacji +3 cm.
Składa się z łańcuszka o drobnych ogniwach oraz płaskiego serduszka o wymiarach 7x8 mm. Motyw serca oddaje najszczersze i najpiękniejsze z uczuć, czyli miłość – jeśli dziecko jest Ci szczególnie bliskie, z pewnością warto wybrać właśnie ten wzór.
Kup teraz

Bransoletka z różową cyrkonią

Jej waga to 0,70 do 0,80 g, z żółtego złota o próbie 585. Jej długość wynosi 14 cm (z regulacją +2 cm).
Podobnie jak w poprzedniej propozycji występuje tu motyw serca – bransoletka składa się z delikatnego łańcuszka, blaszki z wyciętym serduszkiem oraz różowej cyrkonii w oprawce. Jeśli pragniesz wręczyć sentymentalny prezent małej dziewczynce, warto wybrać tę opcję, zwłaszcza jeśli na blaszce wygrawerujesz napis.
Kup teraz

Bransoletka z blaszką

Jej waga to 1,10 – 1,2 g. Podobnie jak pozostałe bransoletki wykonana jest z żółtego złota o próbie 585. Jej długość wynosi 14 cm (z regulacją +2 cm).
To bardzo estetyczny, minimalistyczny wybór – bransoletka składa się z delikatnego łańcuszka ozdobionego złotymi kuleczkami oraz blaszki umożliwiającej personalizację produktu.
Kup teraz
Złote bransoletki dla najmłodszych to jeden z najlepszych sposobów na prezent dla dziecka na ważną okazję – np. na chrzest, komunię, urodziny. Są efektowne, gustowne, posiadają dużą wartość sentymentalną. Dodatkowym atutem jest możliwość personalizacji, co czyni prezent dużo bardziej osobistym. Zawsze będzie to dobry wybór.